Sesje – skype

niebieska-strzalka-w-gore

 

 Szkolenie i sesja przez skype (messenger)?

Czasem, z powodu znaczących odległości, nie jest łatwo przyjechać do gabinetu. Zdarza się, że przyjeżdżasz do Polski, do Poznania, na święta, na spotkania rodzinne, na wakacje. Wtedy korzystasz z okazji, by umówić się ze mną na sesję.

Ale może być też tak, że potrzebujesz pomocy, a tu nijak nie ma szansy, byś przyjechała, przyjechał.

Szczególnie dotyczy to osób mieszkających za granicą, ale również tych, które z różnych przyczyn nie mogą pokonać setek kilometrów, by się spotkać osobiście (ciąża, duża nadwaga, brak czasu na podróżowanie z powodu obowiązków zawodowych lub bycia rodzicem małych dzieci).
Wtedy spotkanie zdalne jest jak najbardziej pożądane.

 

 1. Są takie tematy, z którymi można pracować tylko w bezpośrednim kontakcie. Wymieniam je poniżej.
 2. I oczywiście zawsze przyjemniej jest spotkać się w cztery oczy, ale…
 3. Znakomita większość tematów pracy pozwala na osiągnięcie rezultatów identycznych w pracy przez skype, jak w pracy bezpośredniej. Jest to wyłącznie kwestia umiejętności prowadzącego sesję.

 

 

sesja_przez_skype

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jaka jest skuteczność? –  w tych tematach, w których podejmuję pracę zdalną, identyczna, jak przy spotkaniu w cztery oczy. Wymaga zastosowania nieco innej metodologii pracy w niektórych aspektach, ale dla Ciebie, jako dla klienta, nie ma dostrzegalnej różnicy.
 • Jakie godziny spotkań? – ustalane indywidualnie. Ważne, byś zorganizował/a sobie takie miejsce, w którym  nikt w czasie sesji nie będzie Ci przeszkadzał, będziesz wolna/y od telefonów, sms-ów, będziesz mogła/mógł skupić się na pracy. Najczęściej są to godziny od 8:00 do 10:00 lub po 20:00.
 • Jak formalnie wygląda wzięcie udziału w sesji? – płatność przelewem przed rozpoczęciem pracy. Jeśli ma być wystawiony rachunek, proszę o dane do rachunku w momencie wysyłania przelewu.
 • Z czym pracujemy przez skype? – odchudzanie, coaching relacji, coaching pieniędzy, praca nad poczuciem wartości, motywacją, wyborem drogi w życiu.
 • Z czym nie pracujemy przez skype? – fobie, lęki, tramy.
 • Jak wygląda takie spotkanie? Czy to rozmowa czy hipnoza? – Jest to rozmowa, hipnoza, ćwiczenia programujące umysł, dekodujące i kodujące na nowo. Pracujemy na poziomie świadomości i wiedzy oraz głównie na poziomie podświadomości – na neurologicznych poziomach: zachowań, umiejętnosci, przekonań, wartości, tożsamości. A zatem pełny wachlarz, dokładnie tak, jak przy spotkaniu bezpośrednim.
 • Ile trwa sesja? – standardowe spotkanie trwa 2 godziny. Jest to najkrótszy czas, który w przypadku szerzej pojętego szkolenia jest uzależniony od ilości materiału.

sesjeprzezskype

Jak się przygotować przed sesją:

Do sesji przygotowujesz się dokładnie tak samo, jak przy spotkaniu bezpośrednim.

 1. Dzień przed sesją lub w dniu sesji, gdy sesja jest wieczorna, wypij 1,5 litra wody z odrobinką soli kłodawskiej (jedne kryształek na szklankę wody; woda nie ma być słona)
 2. Dzień przed sesją i oczywiście w dniu sesji powstrzymaj się przed spożywaniem środków zmieniających świadomość (alkohol i inne)
 3. W dniu sesji powstrzymaj się od używania perfum i perfumowanej odzieży.

Konto do wpłaty

MBANK 68 1140 2004 0000 3402 5123 8740

Wykonaj przelew zawsze jednocześnie z kontaktem przez email lub telefon, sms, messenger, WhatsApp.

Jeśli potrzebujesz rachunek, proszę o informację mailem z danymi do rachunku w dniu wykonywania przelewu.