logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
hipnoza indywidualna Poznań

Zajęcia indywidualne

Hipnoza indywidualna Poznań, Warszawa i online – to okazja, by pomóc sobie w wielu sprawach codziennych, poradzić sobie z problemami emocjonalnymi, zmienić zachowania, poradzić sobie z kompulsjami, takimi jak np. uzależnienie.

  • Podstawowa sesja trwa 2 godziny.
  • Koszt w Poznaniu i online 300,00 pln. Koszt w Warszawie 400,00 pln.
  • Płatność przelewem przed sesją lub gotówką przy spotkaniu.
  • Pracujemy z dowolnym tematem, z którym przychodzisz.
  • W zależności od tematu pracujemy jedną sesję lub więcej. W przypadku kwestii szerokich lub problemów głębszych nie ma możliwości przewidzenia ilości sesji. Jednakże efekty przychodzą zazwyczaj szybciej, niż klient się spodziewał.
  • Jeśli chcesz wziąć udział w jednosobowym coachingu szkoleniowym, czyli przychodzisz po to, by zdobyć wiedzę, długość spotkania może wynieść nawet 8 godzin lub więcej rozłożone na dwa, trzy dni, w zależności od tego, jaki obszar wiedzy chcesz posiąść. Np. jeśli chcesz nauczyć się hipnozy w trybie indywidualnym, szkolenie będzie trwało dwa, trzy lub cztery dni. Wycena indywidualna.

Formularz kontaktowy

Poprzez ten formularz możesz zadać pytanie lub zapisać się na indywidualną sesję. Napisz w temacie „Hipnoza indywidualna Poznań” lub też, analogicznie – „Warszawa”, lub „online”.

Na podany przez Ciebie adres otrzymasz możliwe terminy do wyboru oraz warunki rezerwacji.

Możesz też zadzwonić na nr 608-319-571, co stanowi najszybszą drogę kontaktu ze mną. Jeśli nie odbiorę, otrzymasz prośbę o przesłanie sms-a lub też odzwonię za chwilę.Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Zaznacz obydwa kwadraciki.