logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
hipnoza poznań opinie

Zajęcia indywidualne

  • Podstawowa sesja trwa 2 godziny.
  • Koszt w Poznaniu i online 300,00 pln. Koszt w Warszawie 400,00 pln.
  • Płatność przelewem przed sesją lub gotówką przy spotkaniu.
  • Pracujemy z dowolnym tematem, z którym przychodzisz.
  • W zależności od tematu pracujemy jedną sesję lub więcej. W przypadku kwestii szerokich lub problemów głębszych nie ma możliwości przewidzenia ilości sesji. Jednakże efekty przychodzą zazwyczaj szybciej, niż klient się spodziewał.
  • Jeśli chcesz wziąć udział w jednosobowym coachingu szkoleniowym, czyli przychodzisz po to, by zdobyć wiedzę, długość spotkania może wynieść nawet 8 godzin lub więcej rozłożone na dwa, trzy dni, w zależności od tego, jaki obszar wiedzy chcesz posiąść. Np. jeśli chcesz nauczyć się hipnozy w trybie indywidualnym, szkolenie będzie trwało dwa, trzy lub cztery dni. Wycena indywidualna.

Formularz kontaktowy

Poprzez ten formularz możesz zadać pytanie lub zapisać się na indywidualną sesję.

Na podany przez Ciebie adres otrzymasz możliwe terminy do wyboru oraz warunki rezerwacji.

Możesz też zadzwonić na nr 608-319-571, co stanowi najszybszą drogę kontaktu ze mną. Jeśli nie odbiorę, otrzymasz prośbę o przesłanie sms-a lub też odzwonię za chwilę.Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Zaznacz obydwa kwadraciki.