logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571

Odchudzanie

Home / Coaching – Hipnoza / Odchudzanie

Bycie szczupłą ma swoje źródło w głowie.

Dopóki porządku nie zrobimy w swoim myśleniu, przekonaniach, wartościach i strategiach przyjmowanych względem życia, dopóty wszystkie diety będą kończyły się efektem jo-jo.

Weight Loss Coaching to trening odchudzania.

Czy zajęcia, które prowadzę można w ten sposób określić?

Jeśli dotyczą obniżenia wagi, to tak.

Choć czasem pracuję również nad tym, by osoba, która do mnie przyszła, mogła

  • przybrać na wadze, gdyż takie jest jej życzenie
  • wyjść z bulimii
  • zaprzestać jedzenia jakiegoś konkretnego produktu, np. wyjść z uzależnienia od fastfoodów itp.

Zasady i mechanizy są podobne, ponieważ i tu, i tu, zajmujemy się tylko w okeślonym procencie jedzeniem, a w pozostałej części pracujemy nad tym, co jest głębiej, ponieważ w rzeczywistości

Skutecznie schudniesz tylko z głową

Zajęcia przeprowadzam w kilku opcjach.

  1. Być może potrzebujesz tylko i wyłącznie pomocy w jakimś jednym aspekcie, na przykład interesuje Cię tylko motywacja do tego, by ćwiczyć. Lub chodzi Ci tylko o uwolnienie się od jedzenia słodyczy. Te aspekty nie są gwrancją redukcji wagi, ale jeśli klient życzy sobie pracować tylko z jednym z aspektów, który stanowi dla niego trudność, pracujemy tylko z tym i to zazwyczaj możemy zrobić podczas jednej sesji.
  2. Jeśli klient pracował już wielokrotnie nad swoją masą ciała, stosował wiele diet, próbował wielu rzeczy, łącznie z zabiegami medycznymi, a ciągle nie odniósł sukcesu, skuteczne będzie przejście przez kilka sesji (4-5) i to jest wystarczające, by osiągnąć rezultat w postaci następującej: Klient obniżył już masę ciała o kilka, kilkanaście kilogramów, wie co ma dalej robić, umie to robić, zna zasady i umie je stosować, jest w stanie samodzielnie prowadzić siebie w dalszej drodze. Może wtedy skorzystać raz na pół roku z sesji przypominającej, jednakże już ma wystarczającą samodzielność, by radzić sobie dobrze sam.
  3. Klient chce mieć całą wiedzę szybko, pełną i od razu – dwa dni indywidualnego szkolenia one-to-one-coaching z zakresu redukcji wagi i wszystkich zasad dotyczących dalszego prowadzenia siebie.

Jeśli jesteś terapeutą, który pragnie nauczyć się mojej metody kompleksowo, by umieć stosować hipnoodchudzanie w swoim gabinecie, napisz do mnie. Właśnie przeprowadzam nabór do rocznej szkoły hipnoodchudzania.

Formularz kontaktowy

Poprzez ten formularz możesz zadać pytanie lub zapisać się na indywidualną sesję.

Na podany przez Ciebie adres otrzymasz możliwe terminy do wyboru oraz warunki rezerwacji.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Politykę Prywatności znajdziesz u dołu strony.