logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571

Odchudzanie hipnozą

Bycie szczupłą ma swoje źródło w głowie.

Jedzenie i głód mają swoją motywację na wielu poziomach. Są motywowane przez procesy biologiczne, bodźce zewnętrzne, wpływy społeczne, uczenie się czyli nawyki, pamięć komórkową

Dopóki porządku nie zrobimy w swoim myśleniu, przekonaniach, wartościach i strategiach przyjmowanych względem codziennego życia, dopóty wszystkie diety będą tylko kolejnym etapami na sinusoidzie nieustannego odchudzania i tycia.

hipnoza na odchudzanie

Odchudzanie hipnozą

Tę pracę możesz wykonać w trybie indywidualnym, podczas sesji w cztery oczy lub online, a także w trybie grupowym, podczas szkolenia Hipnoza na odchudzanie – Schudnij z głową. Link do tego szkolenia jest TUTAJ

Skutecznie schudniesz tylko z głową

Zajęcia z odchudzania hipnozą możesz odbywać na sesjach indywidualnych w gabinecie lub też online. Skuteczność pracy jest taka sama w obu przypadkach, choć przyjemniej jest zawsze w bezpośrednim kontakcie.

Ilość sesji

Pełny program pracy ” Odchudzanie z hipnozą ” to 6 sesji, podczas których poruszamy wszystkie obszary związane z programami nadwagi i otyłości. W związku z tym każda sesja przynosi rezultaty w danym poruszanym etapie.

Częstotliwość

Najlepiej, gdy maksymalny odstęp pomiędzy sesjami hipnotycznymi wynosi nie więcej niż dwa tygodnie.

Cena za sesję:

Zastanów się czy wolisz spotkać się w cztery oczy, czy też bardziej odpowiada Ci spotkanie online. Po podjęciu decyzji umieść tę informację, gdy będziesz wypełniać formularz kontaktowy.

Hipnoza Poznań 300,00

Hipnoza Warszawa 400,00

online 300,00

© Mira Chlebowska, Szkolenia Coaching Mirosława Kopta-Chlebowska, 2019, 18,8,19,0

Jeśli bezskutecznie próbowałaś:

  • schudnąć
  • uniknąć efektu jojo
  • wyjść z bulimii
  • zaprzestać jedzenia jakiegoś konkretnego produktu, np. wyjść z uzależnienia od fastfoodów itp.
  • przestać jeść słodycze
  • zrezygnować z zajadania emocji

to pomyśl, w jaki sposób zarządzanie swoimi emocjami, dobry kontakt ze swoją podświadomością, umiejętność zmiany zachowań kompulsywnych oraz blokada na słodycze pomogą Ci osiągnąć to, czego chcesz.

Zanim zapiszesz się na sesję, sprawdź tego program szkolenia z hipnozy na odchudzanie, ponieważ może należysz do osób, które lepiej pracują w grupie i osiągają dzięki temu lepsze rezultaty. Link do szkolenia TUTAJ

A jeśli wolisz pracę indywidualną, napisz poprzez formularz.

Formularz kontaktowy

Poprzez ten formularz możesz zadać pytanie lub zapisać się na indywidualną sesję. Wpisz w temacie lub treści Odchudzanie hipnozą.

Na podany przez Ciebie adres otrzymasz możliwe terminy do wyboru oraz warunki rezerwacji.Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Zaznacz obydwa kwadraciki.