logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
 

Hipnoterapia

Hipnoterapia pozwala dotrzeć

do przekonań, emocji, wdruków z wczesnego dzieciństwa, które zakodowały w ciele stres, programują choroby, które wdrukowały zachowania i reakcje nieużyteczne.

SESJE INDYWIDUALNE

HIPNOTERAPIA, HIPNOZA, NEUROCOACHING

Poniżej wymieniam niektóre, te główne, tematy, z którymi zgłaszają się do mnie osoby potrzebujące wsparcia, metod i narzędzi hipnotycznych oraz kodowania umysłu, twórczej wizualizacji.

 

To tylko przykładowe wyzwania, z którymi pracuję. Dają one ogólny pogląd na to, że hipnoza i osiąganie harmonii pomiędzy świadomym i nieświadomym pozwalają działać dobroczynnie i szeroko.

hipnoza indywidualna

Poznaj swoją prawdziwą naturę. Przekonaj się, jak wielką istotą jesteś. Masz w sobie wszystkie odpowiedzi i rozwiązania.

Wystarczy rozplątać supełki, posprzątać, oczyścić przestrzeń serca, a przede wszystkim zaśmiecony umysł, by wprowadzić harmonię, spokój i przeogromną moc.

napisz list
Przestań się martwić

Myśli pozostawione same sobie, samopas i bez kontroli, zaczynają rządzić naszym życiem i panoszyć się, rozkładać, zagarniać przestrzeń.
Myśl jest wirtualna, ale jej wpływ na nasze emocje, ciało, procesy fizjologiczne w organizmie oraz na długofalowe decyzje, jest jak najbardziej realny.
Mózg składa się z 86 miliardów neuronów. Serce ma ich tylko 40 tysięcy. Ale pole magnetyczne serca jest 5000 razy większe, niż pole mózgu. Więc serce znakomicie sobie radzi. Pod jednym wszakże warunkiem: że mózg nie robi mu „pod górkę”, podsyłając destrukcyjne myśli.

napisz list
jak pozbyć się lęku i strachu

Przyczyny są ważne. Ale ich odkrycie nie jest najważniejsze. Zaprogramowanie na strach może występować z powodów, które otaczają człowieka w codziennym życiu, może być też dziedzictwem po przodkach lub programem z wczesnej fazy życia.

Jednak mechanizm powstania, utrwalenia, a także triggera (odpalacza) reakcji lękowej jest podobny w każdym z przypadków. I jest to jedna z najłatwiejszych rzeczy do zmiany dla Twojej podświadomości.

napisz list
hipnoza dzieci

Lęk przed ciemnością, problemy szkolne, problemy z rówieśnikami, niechęć do jedzenia, moczenie nocne… Gdy nasze skarby cierpią, jako rodzice cierpimy również i szukamy sposobu, by pomóc swojemu dziecku.

Możesz zdecydować się na to, by Twoje dziecko skorzystało z sesji, ale najlepszym hipnoterapeutą dla swojego dziecka możesz być Ty. Podczas 3 sesji, znając temat, jaki jest do przepracowania, nauczę Cię, w jaki sposób możesz pomóc swojemu dziecku pokonać stres, nawyki, lęki, opory i jak wyciągnąć je znów do radości życia.

napisz list
wyjdź z biedy i niedostatku

Jeśli pomimo starań, uczciwego podejścia do sprawy, ciągle w sposób schematyczny jesteś finansowo poniżej przeciętnej, możesz mieć przeczucie, że coś jest na rzeczy.

Jak podłączyć się do przepływu dobrobytu i powodzenia finansowego? Jak rozwiązać konflikty na płaszczyźnie nieświadomej? Jak związek z tym, jak funkcjonujesz finansowo mają Twoje nawyki, przekonania, tożsamość, wartości, ale również schematy rodowe i karma?

napisz list
uzależnienie od telefonu

Jeśli nie możesz wyjść z domu bez smarphone’u, a jeśli już się to zdarzy, wpadasz w panikę, a także wtedy, gdy czujesz, że jesteś niewolnikiem swojego telefonu, ponieważ zaczęło Ci to przeszkadzać, że nie potrafisz się obejść nawet kilkunastu minut bez sprawdzenia, kto co napisał i czy w ogóle…

Decyzja należy do Ciebie i dobrze ją przemyśl, ponieważ jest to krok, który polega w pierwszym rzędzie na akcie odwagi. A w dalszej kolejności dokonasz aktu woli, by się uwolnić. A resztę zrobi Twoja podświadomość.

napisz list
jak radzić sobie ze złością

Wdruki, które otrzymujemy, są bardzo trwałe i zapisane głęboko, na nieświadomym poziomie. Ale dziś umiemy już coś, co zostało wdrukowane, „oddrukować” (termin wymyśliła moja klientka).

Jeżeli przestajesz panować nad sobą i ranisz przy tym innych, to dobra informacja jest dla Ciebie taka: możesz poddać się „oddrukowaniu” tej reakcji, której na poziomie świadomym nie sposób usunąć. Bo przecież nie sposób przeoddychać takiego momentu albo policzyć do 10-ciu. Wiesz to. Ale możesz przy pomocy podświadomości uwolnić się od tych dramatycznych reakcji.

napisz list
praca z wewnętrznym dzieckiem

Wdruki, które otrzymujemy, są bardzo trwałe i zapisane głęboko, na nieświadomym poziomie. Ale dziś umiemy już coś, co zostało wdrukowane, „oddrukować” (termin wymyśliła moja klientka).

Jeżeli przestajesz panować nad sobą i ranisz przy tym innych, to dobra informacja jest dla Ciebie taka: możesz poddać się „oddrukowaniu” tej reakcji, której na poziomie świadomym nie sposób usunąć. Bo przecież nie sposób przeoddychać takiego momentu albo policzyć do 10-ciu. Wiesz to. Ale możesz przy pomocy podświadomości uwolnić się od tych dramatycznych reakcji.

napisz list
przestać być samotnym

Jeśli myśli o tym, by pracować nad wyjściem z samotności przy pomocy hipnozy, to oznacza, że masz już spostrzeżenia, może długoletnie, na temat schematów, które powtarzasz. Być może masz intuicję, że źródłem tego stanu rzeczy jest Twoje powtarzane zachowanie. Może czujesz, że dotyczy to raczej „klątwy” rodowej. A może przeczuwasz, że jest to obciążenie karmiczne, jakiś ślub złożony w innym czasie i innej przestrzeni.

Niezależnie od źródła, hipnoza jest dobrą metodą otworzenia podświadomości, serca, Duszy, na zmianę.

napisz list
hipnoza na stres i wypalenie

Na stres jest prosta metoda, wywodząca się z Neurolingwistycznego Programowania i możesz doświadczyć podczas jednej sesji oddrukowania stresu i stworzenia nowych neuroasocjacji w mózgu.

Przy wypaleniu zawodowym ważny jest dodatkowo czas oddziaływania. Proces wypalenia powstawał w sposób długotrwały i szereg neuroprzekaźników, które zagościły na stałe w organizmie, potrzebuje odpowiedniej stymulacji, by ulec rozkładowi i zrobić miejsce dla tych, które pozwolą Ci znów rozwinąć skrzydła i działać z pełną energią.

napisz list
problemy z ciążą

Kiedy kobieta, która starała się od lat o zajście w ciążę, po kilku sesjach hipnoterapii informuje, że będzie miała dziecko, trudno o większą radość i wdzięczność.

A mogę z radością przyznać się do całkiem sporej już gromadki noworodków. Oprócz pracy na poziomie nieświadomym w stanie hipnozy, dodatkowo sprawdzam zawsze radiestezyjnie polaryzację przyszłej mamy, a czasem jest również potrzeba, by przyszły tato skorzystał z takiego zbadania.Jeśli w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoja podświadomość ma powód i chce, byś zaspokoiła jakąś ważną potrzebę, jesteś też gotowa na pracę nad tym.

napisz list
hipnoterapia dla par

Kiedy w związku nastąpiło ostudzenie, oddalenie, możesz przypomnieć partnerowi, partnerce, i sobie, jak to było, gdy było naprawdę wspaniale. Twój umysł, serce, Twoje ciało, doskonale pamięta Wasze najlepsze chwile.

Z powodu codzienności programowania przez świat zewnętrzny, a czasem także z powodu wydarzeń, które Was spotkały, nastąpiły określone emocje, może konflikty, pomiędzy Wami. Ale jeśli tylko Wasze Dusze mają plan, by pogodzić Was ze sobą, możecie przyspieszyć i ułatwić ten proces, korzystając z pomocy.

napisz list
jak pokochać siebie

„Jak pokochać siebie?” to jedno z najczęstszych zapytań. Inne, równie mocno brzmiące, to „Jak pozbyć się poczucia winy, za wszystko, za to, że żyję?”

Nasze wdruki z wczesnego dzieciństwa nie zawsze są wspierające i cudowne. Czasem obciążone są przekazanymi nam na nieświadomym poziomie uczuciami, które działają destrukcyjnie. Do 12 roku życia jesteśmy bardzo mocno powiązani emocjonalnie i energetycznie z naszymi matkami. I nawet jeśli matki nie wychowują swoich dzieci, nawet jeśli dzieci były adoptowane, na poziomie mentalno-intelektualnym połączenie z biologiczną matką ma znaczenie.

Dziecko odbiera uczucia matki, jak swoje własne. I jest bardzo wyczulone na niewerbalne przekazy, dokonuje odczytów. I wdrukowuje je pozaświadomie w swój model świata, który w dorosłym życiu przynosi rezultaty.

Jeśli Twoje rezultaty Cię nie zadowalają, czas to zmienić.

napisz list
core transformation

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, rozważając jakiś swój „problem”, powiedzieć: „Jedna część mnie chce czegoś, a druga robi zupełnie coś innego”?
Albo: „Wiem, że mam robić coś, ale jest we mnie jakaś część, która mnie blokuje.”?
A jakby to było, wejść w stan głębokiego kontaktu ze sobą i pozwolić tym częściom, które wzajemnie się sabotują, dogadać się ze sobą?
Jakby to było osiągnąć stany tak wysokich wibracji, by serce w połączeniu z umysłem, weszło w harmonię tak jasną, że wszystkie części Ciebie, i wewnętrzne dziecko, i wewnętrzny krytyk, i wewnętrzny rodzić, i sabotażysta, i setki innych, które masz, „usiadło” razem we wspólnym kręgu i przytuliło siebie nawzajem?

Harmonia i równowaga, wewnętrzne pogodzenie, samoakceptacja i stan uniesienia duchowego to coś, co można tylko przeżyć, doświadczyć, a nie sposób tego opisać słowami.
Źródła metody: 1951 r. – początek terapii Gestalt, Fritz Perls. Pokazał on swoją pracą, jak połączyć podosobowości, które pozostają w sprzeczności. Jego praca została zmodelowana przez Richarda Bandlera i Johna Grindera. Od nich uczyły się Connirae Andreas oraz Tamara Andreas, które opracowały pełny model tej pracy.

napisz list