logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
 

Szkolenie / sesja online

Wygoda i skuteczność

Sesje online

Szkolenie lub sesja drogą zdalną, przy monitorze własnego komputera lub poprzez smartfon to bezsprzecznie wygodna alternatywa dla osób, które nie mogą przyjechać do gabinetu, ponieważ mieszkają za granicą, mają małe dzieci pod opieką lub z innych równie ważnych przyczyn.

Termin ustalam po wstępnym umówieniu się. Gwarancja rezerwacji terminu po dokonaniu wpłaty. Możliwe godziny od 8:00 do 21:00, również weekendy.

Formalności

 • Konto MBANK 68 1140 2004 0000 3402 5123 8740 , Nazwa firmy: Szkolenia, Coaching Mirosława Kopta-Chlebowska.
 • Kwota : jednorazowa sesja 500,00, dwie sesje płatne z góry 800,00, czyli cena 400,00 za sesję. Wpłaty tylko w złotówkach.
 • Wpłata przed sesją.
 • Tytuł wpłaty „coaching”.
 • Chęć otrzymania faktury zgłoś w momencie wykonywania wpłaty, w przeciwnym razie wystawiony zostanie paragon, dlatego podejmij decyzję wcześniej.

Przygotowanie przed sesją

 1. Dzień przed sesją wypij ok.1,5 litra wody z odrobinką soli himalajskiej. Woda nie ma być słona, a zatem dodatek soli to ma być naprawdę szczypta – tyle, ile mieści się między palcem wskazującym a kciukiem. Najlepiej, gdy woda jest ciepła. Pij ją przez cały dzień, po szklance na przykład, nie zaś całość od razu.
 2. Dzień przed sesją proszę o powstrzymanie się przed przyjmowaniem środków zmieniających świadomość (ze szczególnym uwzględnieniem alkoholu).
 3. W dniu sesji proszę o nieużywanie perfum i perfumowanej odzieży w związku z tym, że działają one zmieniająco na świadomość i podobnie do innych mogą zakłócić pracę.

Twoje miejsce

Zadbaj, by mieć miejsce spokojne, komfortowe, w miarę możliwości bez hałasu. Przygotuj sobie szklankę wody, notes, coś do pisania.

Być może będą potrzebne słuchawki, więc na wszelki wypadek przygotuj je.

Przede wszystkim przygotuj wygodne krzesło lub fotel, ale jeśli będziesz chciała się położyć, zadbaj, by kamera obejmowała przynajmniej twarz i klatkę piersiową. Główna część sesji odbywa się na siedząco.

Po podjęciu decyzji napisz lub zadzwoń

© Mira Chlebowska, Szkolenia Coaching Mirosława Kopta-Chlebowska, 2019, 17.08.19, 98

Jak się zapisać

Wybierz jedną z opcji:

 • skorzystaj z formularza kontaktowego, zwłaszcza, jeśli to Twoje pierwsze szkolenie/sesja u mnie, zaznacz, że zapisujesz się na sesje online
 • prześlij sms na nr 608-319-571 lub zadzwoń
 • napisz na adres biuro@mirachlebowska.pl

Formularz kontaktowyKorzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Zaznacz obydwa kwadraciki.