logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571

Blog

jesteśmy zahipnotyzowani

Jesteśmy zahipnotyzowani

Jak to wszyscy jesteśmy zahipnotyzowani

Wszyscy jesteśmy zahipnotyzowani

Hipnoza kojarzy Ci się z hipnoterapią albo hipnozą sceniczną?A co, jeśli jesteś nieustannie hipnotyzowany i nie jest to żaden z wymienionych rodzajów hipnozy?Film z dnia 17.04.2020.To zapowiedź – jeśli chcesz wyzwolić się z pandemicznej hipnozy, zaglądaj do mnie.

Opublikowany przez Mira Chlebowska Ku Harmonii Hipnoza z sercem Poniedziałek, 20 kwietnia 2020

Na wstępie – ja nie wiem, jaka jest prawda.
Czuję. Ale nie wiem. Albo… po prostu – nie jest tak prosta, jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.
I część z nas, tych zwykłych, stworzyła na „wiadomoczym” swoją nową niemal tożsamość. Jakby powstali w nowy sposób. Oni lub ich firmy. W internecie widzimy to poprzez różne kanały na YT i FB.
I… hm… jeśli ktoś, ktokolwiek, ZAISTNIAŁ dzięki „wiadomoczemu”, to czy naprawdę mogłabym uwierzyć w to, że zmieni teraz zdanie?
On po prostu nie może. To wywołałoby dysonans poznawczy. To zmusiłoby ich do przyznania się do czegoś, przed samymi sobą, do czego przyznać się nie chcą i nie mogą, bo sprawiłoby to zbyt wielki ból.
I takich ludzi są miliony.
Gdyby zakwestionowali to, w co wierzyli przez kilka tygodni i miesięcy, co głosili, zgodnie z czym żyli, jak mieliby teraz temu zaprzeczyć? W jakim świetle postawiłoby to ich dotychczasowe działania? Wszystko, co udało im się zbudować w tak krótkim czasie?
Jak mogliby sami sobie spojrzeć w oczy?

No Comments
Post a Comment