logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
 

Kontakt

szkolenia hipnoza

Mira Chlebowska

Szkolenia, Coaching Mirosława Kopta - Chlebowska

Szkolenia NLP Hipnoza

Neurocoaching Sesje indywidualne hipnoterapii

Jeśli interesujesz się samodoskonaleniem, pracą nad swoimi emocjami, zachowaniami, przekonaniami i tym, by mieć ze sobą dobry kontakt, możesz skorzystać z metod hipnozy oraz ze szkoleń NLP Neurocoaching.

W związku z tym, że przyjmuję w Poznaniu i Warszawie, poniżej znajdziesz informacje o gabinetach, w których możesz się ze mną spotkać. Dlatego przy zapisie przez formularz podaj, proszę, miejscowość.

Również jeśli chcesz skorzystać z sesji neurocoachingu i hipnoterapii online, napisz to w przesyłanym emailu.

Godne uwagi informacje znajdziesz też w dziale szkoleń TUTAJ ,

gdzie podaję ofertę szkoleń NLP, neurocoachingu oraz autohipnozy i hipnozy. Ze względu na małe grupy uczestników proszę, by szybko reagować, jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu.

Piszę również o tym, jak przygotować się przed sesją, jakie możesz osiągnąć rezultaty, z jakimi sprawami zgłaszają się klienci. Wszystko po to, byś móc odpowiedzieć sobie na wszystkie ważne pytania przed skorzystaniem z sesji indywidualnej hipnoterapii lub przed szkoleniem.

W związku z tym, że motody, którymi pracuję nastawione są na praktyczne narzędzia i uzyskanie efektywnych zmian, praca podczas sesji hipnoterapii i neurocoachingu różni się zasadniczo od psychoterapii, którą być może znasz. Dlatego warto zapoznać się z informacjami na stronie. Ale nawet jeśli od razu napiszesz do mnie, ponieważ część osób jest nastawiona na natychmiastowe działanie, spotkanie ze mną będzie równie efektywne. I podczas spotkania wytłumaczę Ci wszystko we wstępnej rozmowie. Jeśli należysz do tej grupy, prawdopobodnie będziesz mieć większą satysfakcję z takiego rozwiązania.

Odpowiedzi na wiele pytań znajdziesz w blogu tematycznym o tematyce Szkolenia NLP Hipnoza TUTAJ

Najszybszy kontakt

Ze względu na to, że najszybciej w przerwach pomiędzy sesjami mogę skontaktować się telefonicznie, proszę również o podanie swojego numeru telefonu w formularzu.

W związku z dużą ilością zapytań na informacje email i przesyłane przez Messenger mogę odpowiadać trochę później, ale maksymalnie w ciągu jednego dnia otrzymasz odpowiedź.

Aby się skontaktować, skorzystaj z formularza

+48 608 319 571

© Mira Chlebowska, Szkolenia Coaching Mirosława Kopta-Chlebowska, 2019, 8, 8, 19, 57

Formularz kontaktowyKorzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Zaznacz obydwa kwadraciki.

Poznań – gabinet

Hipnoza Neurocoaching Szkolenia NLP

ul.Źródlana 1 B lokal 1

Poznań
Email: biuro@mirachlebowska.pl
Telefon: +48 608 319 571

Warszawa – gabinet

Naturalne Centrum Zdrowia

Górny Mokotów

ul.Grażyny 15

Warszawa

Dane firmy

Szkolenia, Coaching Mirosława Kopta-Chlebowska

ul.Lodowa 15/11
60-227 Poznań
Email: biuro@mirachlebowska.pl
Telefon: +48 608-319-571

NIP 779-157-53-14