logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
device marquee background device marquee background
desktop frame

Szkolenia

Hipnoza Neurocoaching

Szkolenia

Sprawdź kalendarz, przełóż co trzeba i przyjedź

Kalendarz szkoleń – kliknij na zdjęcie

szkolenia hipnoza nlp

Szkolenia Hipnoza Neurocoaching oraz Neurodietetyka

są szkoleniami praktycznymi prowadzonymi metodą warsztatową.

Co oznaczają te nazwy?

Szkolenia te dają przede wszystkim umiejętności praktyczne, do zastosowania od zaraz, zarówno w życiu osobistym (partnerstwo, rodzina, relacje z dziećmi, radzenie sobie z emocjami, umiejętności komunikacji), jak też w sferze biznesowej.  Bezprzecznie, efektywne porozumiewanie się w hierarchii firmowej, zarządzanie, nawiązywanie kontaktów to bardzo przydatne umiejętności, dlatego zachędam również firmy do zapoznania się z ofertą.

Każdy uczestnik otrzymuje szereg narzędzi i przydatną wiedzę. Dzięki temu może od razu po szkoleniu samodzielnie kontynuować swoje samodoskonalenie, a także kontynuować pracę z innymi. Oznacza to, że jeśli pracuje jako terapeuta, nauczyciel, coach, trener, może włączyć te narzędzia do pracy.

Większość to szkolenia kilkudniowe lub całodniowe. Najdłuższe obejmuje 9 dni rozłożone w trzech blokach weekendowych. Bezsprzecznie te są najbardziej efektywne i zadowalające dla uczestników.

Szkolenia, które mogą się okazać godne Twojej uwagi. Jeśli interesujesz się rozwojem własnym, tym, jak zarządzać mózgiem, emocjami, zachowaniami, to jest miejsce dla Ciebie. Również jeśli potrzebujesz umiejętności komunikowania się z innymi, zarządzania, negocjacji, czytaj jdalej.

Szkolenia te obejmują wiedzę z zakresu hipnozy, coachingu, neurocoaching i neurodietetyki.

Jedno ze szkoleń jest warsztatem stricte neurodietetycznym i to jest przeznaczone dla osób, które chcą schudnąć lub które pracują w swoich gabinetach terapii odżywiania. Narzędzia terapeutyczne wykazują sprawdzoną wysoką skuteczność w pomocy w poradzeniu sobie z nieprawidłowym odżywianiem.

 

Małe grupy

Godne uwagi jest to, że grupy liczą do 14 osób (w przypadku wybranych szkoleń grupa może liczyć do 20 osób, ponieważ pozwala na to system ułożenia ćwiczeń) ze względu na warsztatową specyfikę pracy.

Certyfikaty – uczestnicy szkoleń Praktyk NLP Neurocoaching, Master NLP Neurocoaching, Hipnoza oraz szkoleń biznesowych otrzymują poświadczenie udziału i zdobytych umiejętności.

Jednakże każdy uczestnik szkolenia mówi, że najważniejsze są nabyte umiejętności. Niewątpliwie nowa postawa, którą prezentują już podczas szkoleń, jest dowodem na to, co komunikują: „warto skorzystać”.

© Mira Chlebowska, Szkolenia Coaching Mirosława Kopta-Chlebowska, 2019, 8, 8, 19, 187