logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
 

Hipnoza konwersacyjna – ericksonowska

Hipnoza ericksonowska

Metoda niedyrektywna hipnozy.

W metodzie tej pracujemy z podświadomością tak, by człowiek potrafił odnaleźć najlepsze i najgenialniejsze rozwiązania w samym sobie. A gdy odnajdzie, podświadomość przestaje się im opierać.

Hipnoza ericksonowska

Szeroko stosowana w hipnoterapii i przynosząca spektakularne efekty we wspomaganiu wychodzenia z różnorodnych problemów.

Hipnoza to narzędzie służące pracy z samym sobą oraz z innymi, w terapii, coachingu, wychowywaniu. Doskonale sprawdza się w pracy nauczyciela, trenera, w roli rodzica.

Podstawę tego szkolenia stanowi praca Miltona H.Ericksona, uważanego przez wielu za najznakomitszego hipnoterapeutę w historii. Jego strategie pracy z pacjentami do dziś zadziwiają skuteczności i efektywnością, a także szybkością wprowadzanych transformacji.

Twoja podświadomość to nielimitowany bank pamięci

Co daje hipnoza ericksonowska?

 • Poznasz i nauczysz się wdrażać założenia Miltona Ericksona, w codziennym życiu, komunikacji i relacjach z ludźmi. A są one na tyle ważne i wprowadzają tak dużą zmianę w relacjach z innmi, że już to, samo w sobie, jest wartością.
 • Poznasz skuteczny sposób komunikowania się z własną podświadomością, by zapewnić sobie jej współpracę. Przydatne wtedy, gdy chcesz mieć wpływ na swoje życie, na swoje zdrowie, kondycję fizyczną, stan emocjonalny i świat, w którym żyjesz.
 • Zaczniesz przygodę z okrywaniem swoich wewnętrznych zasobów. Zdziwisz się, jak wielkie bogactwa kryją się w Tobie.
 • Nauczysz się języka rozumianego przez podświadomość. Dzięki temu będziesz zadawać właściwe pytania. I sobie, i innym.
 • Jeśli pociąga Cię mindfulness, przekonasz się, że jest to część hipnozy ericksonowskiej i zaczniesz praktykować tę sztukę z łatwością.
 • Otrzymasz dostęp do umiejętności wchodzenia w stan FLOW. To sprawi, że zaczniesz w pełni korzystać ze swojego życia.
 • Dowiesz się, co dotychczas komunikowałeś tak naprawdę, a nie, co Ci się wydawalo. I posiądziesz umiejętność takiego mówienia, by podświadomość rozmówcy słyszała to, co faktycznie chcesz powiedzieć. Dzięki temu unikniesz sytuacji, gdy powtarzasz coś komuś wielokrotnie, a on zachowywał się, jakby Cię nie słyszał.
 • Będziesz zarządzać swoimi myślami. Myśli „sponsorują” Twoje emocje. Kiedy zarządzasz właściwie myślami, wpływasz precyzyjnie na swoje emocje.

Odśwież swój umysł.

Oczyść połączenie z sercem.

Możesz zaktualizować swoje „oprogramowanie”. Skoro porządkujesz od czasu do czasu dysk w swoim komputerze, czy nie uważasz, że warto czasem również odświeżyć i przyspieszyć zwoje mózgowe oraz kompatybilność z sercem?

Na ile bliskie są Tobie poniższe pytania?

Kim jestem?

Dlaczego robię to, co robię?

Jak mogę przestać to robić?

Co może mi pomóc?

Gdzie jest moje właściwe miejsce?

Co mogę zrobić, by moje życie miało prawdziwy sens?

Jak mam żyć, by być szczęśliwym?

Co warto wiedzieć przed zapisaniem się na to szkolenie

Twój podświadomy umysł jest jak twardy dysk, który zapisuje z niewyobrażalną dokładnością każdą sekundę Twojego życia. Masz w niej więc zapis wilgotności powietrza w pomieszczeniu, w którym nastąpił Twój poród, zapis wszystkich dźwięków, łącznie z rytmem Twojego serca, z tego momentu, gdy po raz pierwszy udało Ci się przeczytać pierwsze słowo w dzieciństwie, zapis temperatury dłoni Twojej pierwszej miłości, gdy pierwszy raz się dotknęliście. I tak dalej.

 

W Twojej podświadomości zapisują się też strategie i modele zachowań. Masz więc zapis strategii odnoszenia sukcesu, strategii szybkiego uczenia się, może uruchomioną wtedy, gdy szybko nauczyłeś się jazdy na rowerze albo jakiejś innej czynności, której wykonanie przyszło Ci z łatwością. Masz strategie bycia pewnym siebie, bycia kochanym, strategię bycia o.k.

 

 

Jednakże, w procesie wychowania, tresury, uczenia się, pomiędzy umysłem świadomym i nieświadomym nastąpiły zakłócenia w komunikacji. Od pewnego wieku, mniej więcej około 5 lat, zacząłeś zatracać doskonały kontakt z podświadomym, a w świadomym pojawiało się coraz więcej obcych Tobie koncepcji, myśli, wdruków. To jest ten czas, gdy człowiek oddala się od siebie samego.

Informacje organizacyjne

29 lutego – 1 marca 2020

9:00-18:00

(w trakcie godzinna przerwa obiadowa)

W cenie przerwy kawowe, skrypt szkoleniowy, certyfikat.

Cena nie obejmuje noclegów i dojazdu oraz posiłków.

Dla osób, które

 • chcą samodzielnie stosować hipnozę w pracy ze swoją podświadomością, chcą zacząć z nią dobrze współpracować i porozumiewać się,
 • chcą zagłębić się w prawa działające umysłem świadomym i nieświadomym, zrozumieć, dlaczego czasem, pomimo usiłowań, nie udawało im się osiągnąć zaplanowanych celów i co zrobić, by zacząć je osiągać,
 • pragną budować dobre, wartościowe, bliskie relacje z innymi,
 • zamierzają dobrze komunikować się w różnych sferach życia, trafiać ze swoimi argumentami i ideami do rozmówców, wyrażać dokładnie to, co chcą powiedzieć i osiągać takie zrozumienie u rozmówcy, jakie było ich zamiarem – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, w kontaktach z klientem, szefem, podwładnym, ale także z dzieckiem, rodzicami, partnerem, mężem, żoną,
 • dla terapeutów, wychowawców, coachów, dla których istotna jest skuteczna komunikacja i umiejętność oddziaływania na podświadomość drugiej osoby, by otworzyć ją na pozytywną zmianę i rozwój.

Na temat Miltona H.Ericksona możesz poczytać Tutaj – Milton H.Erickson

Płatność na konto o numerze

68 1140 2004 0000 3402 5123 8740

Tytuł wpłaty: szkolenie hipnoza ericksonowska

To szkolenie HIPNOZA ERICKSONOWSKA nie jest psychoterapią i w związku z tym nie zastępuje jej. Jeśli jesteś pod opieką psychiatryczną, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Zyskaj 700,00zł.
Cena regularna