logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
 

Hipnoza od podstaw Szkolenie

Hipnoza i autohipnoza od podstaw

Autohipnoza i hipnoza

Czy myślałaś kiedyś, jakby to było...

Jakby to było umieć szybko i bez wysiłku osiągać stan głębokiego kontaktu z własną podświadomością?

I przede wszystkim umieć rozmawiać z tą częścią siebie, która wie wszystko, która czuje więcej i która ma największą moc?

A gdybyś potrafiła zadawać tak pytania, by otrzymywać odpowiedzi?

Dzięki autohipnozie możesz szybko osiągnąć stan, w którym spada poziom kortyzolu (hormon stresu) i podnosi się poziom DHEA (hormon młodości). W tym stanie mózg limbiczny uruchamia procesy samoleczenia, wyrównuje się stan hormonalny organizmu, a całe ciało rewitalizuje się i odzyskuje harmonię.

Taki stan wewnętrznej harmonii pomiędzy sercem i umysłem sprawia również, że produkujemy więcej oksytocyny, nazywanej hormonem miłości.

To wyjaśnia, dlaczego osoby praktykujące autohipnozę mają lepszą komunikację ze swoimi bliskimi, są zdrowsze, młodnieją i są szczęśliwsze.

Hipnoza i autohipnoza

metoda dr Miltona H.Ericksona

Hipnoza i autohipnoza – naucz się, jak pozytywnie wpływać na swoją podświadomość. W jaki sposób połączyć moc swojego serca z umiejętnością kierowania swoimi myślami.
Pozbądź się starych nieużytecznych strategii. I naucz się, jak w ukierunkowany sposób kreować swoją przyszłość.
Możesz uniknąć dotychczasowych błędów w pracy nad sobą, a także osiągnąć lepsze rezultaty w tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.
Poznasz krok po kroku procedury oraz doświadczysz działania tej metody, która zmieni Twoje nastawienie, dostęp do podświadomych wzorców i talentów.
Otrzymasz najskuteczniejszą hipnoterapeutyczną metodę, wywodzącą się od hipnoterapeuty dr.Miltona H.Ericksona, o którym mówi się, że był hipnoterapeutą wszechczasów.
A jednocześnie otrzymasz najnowsze zdobycze badań na ludzkim mózgiem, które zrewolucjonizowało myślenie o naszych zasobach i możliwościach.

Przeczytaj opinie innych, którzy przed Tobą doświadczyli i skorzystali https://www.mirachlebowska.pl/hipnoza-poznan-opinie/. I przed podjęciem decyzji pomyśl przez chwilę, ponieważ to Ty wiesz najlepiej, co w Twoim życiu czeka na zmianę.

Odkryj fascynujący świat ukryty przed okiem świadomości

By rozpocząć swoją przygodę z własną podświadomością i nauczyć się nawiązywać kontakt z podświadomością innych ludzi, najlepiej zacząć od podstaw.

Świadomość i podświadomość

Umysł i Serce

Możesz słyszeć czasem, że tylko mózg rządzi. Innym razem słyszysz, że to serce może nami rządzić jedynie skutecznie. Ale czy zauważyłaś, że bez jednego drugie nie jest w stanie całkowicie przynieść Ci odpowiedniego rezultatu?

Myśl jest niematerialna. Wirtualna. Myśl powstaje w mózgu. Ale ta myśl wywiera wpływ na Twoje emocje. Na serce. A to już jest namacalne. To coś, co po prostu jest.

By wzmocnić energię swojego serca i zacząć wibrować w częstotliwości uwalniającej, trzeba połączyć siły serca i mózgu. Możesz więc nauczyć się, jak zarządzać myślami i jak dzięki temu wzmocnić energię serca.

autohipnoza i hipnoza

Autohipnoza pozwala porozumiewać się z własną podświadomością i oddziaływać na nią, kierując w ten sposób zmianami w swoim życiu najbezpieczniej, jak to możliwe.

Dlatego to, moim zdaniem, najlepszy sposób, by dokonywać trafnych wyborów, poniewż nikt, prócz Twojej podświadomości, nie ma tak kompletnych danych o Twojej przeszłości, przyszłości, strategiach, które obierasz w życiu i programach, które Ci wgrano. To to, co nazywasz czasem intuicją i, choć nie zawsze jej ufasz, wiesz, że podpowiada zawsze właściwie.

Dlaczego podświadomość jest mądrzejsza

W podświadomości przechowujesz zapis wszystkich doświadczeń, od momentu pojawienia się na świecie. Gromadzisz tu, głęboko czasem ukryte przed świadomomym wglądem, przekonania, wierzenia, schematy zachowań. Gromadzisz pamięć tego życia, pamięć rodową, pamięć karmiczną. I bardzo często zmiana, którą chcesz wprowadzić, spełza na niczym, ponieważ możliwa jest tylko przy zaproszeniu do współpracy tej potężnej cichej siły w Tobie – Twojej podświadomości.

Wkrótce możesz to mieć

 • warsztat od podstaw
 • możłiwość spotkania z sobą, ze swoją Duszą, z nieuświadamianą częścią siebie
 • możesz rozpocząć dialog ze sobą i nauczyć się dobrze ze sobą komunikować
 • cudowna przygoda z sobą może zaowocować w sferach zdrowienia, rozwoju, poznawania siebie.

 

Dla kogo

 • dla osób, które dotychczas nie miały styczności z autohipnozą, pracą z podświadomością, hipnozą
 • osób już zaznajomionych z hipnozą, które chcą przeżyć pełne piękna chwile wchodząc w stan transu i poćwiczyć z innymi
 • terapeutów i coachy – specjalistów z różnych dyscyplin, którzy chcą poznać wstępnie zasady pracy Miltona H.Ericksona oraz doświadczyć osobiście stanów transowych

Co się może zadziać

 • stany podwyższonej świadomości w najgłębszym relaksie
 • szybka regeneracja umysłu i ciała – to ważne szczególnie dla osób zapracowanych
 • synchronizacja półkul mózgowych sprawia, że uruchamia się ukryty potencjał, ponieważ zaczynamy w pełni korzystać z zasobów obu obszarów
 • zdarza się, że aktywują się zdolności parapsychiczne, ponieważ bezsprzecznie jesteśmy istotami, które w transie stają się wielowymiarowymi
 • każdy na swoją miarę otrzymuje dostęp do świata duchowego, w zależności od etapu, na jakim się znajduje
 • zgodnie z najnowszymi odkryciami na temat genów możesz wpłynąć na przekonania, a co za tym idzie, na swoje geny i pamięć komórkową, np.lecząc zadawnione urazy
 • samouzdrowienie

Termin

22-24 listopada 2019

Hipnoza od podstaw

3 dni praktyki z minimalną dawką teorii.

Godziny zajęć:

piątek 14:00-19:00

sobota 9:00-18:00

niedziela 9:00-14:00

Miejsce

Poznań

Centrum Konferencyjne „Ogrodowa”

ul.Ogrodowa 12

Parking po wjechaniu w bramę.

Dla uczestników zniżka w recepcji na hasło „Szkolenie autohipnoza”

Przed Centrum kilka miejsc parkingowych płatnych, zgodnie z wytycznymi Rady Miasta (strefa) – soboty i niedziele bezpłatne.

Cena

1788,00

do 22.10.2019. promocyjna cena 1288,00

 

 

Osoby powtarzające ten trening – zapytaj o cenę dla Ciebie.

Płatność przelewem na konto o numerze:

68 1140 2004 0000 3402 5123 8740

Podczas szkolenia

 • jeśli to dla ciebie pierwszy raz, odkryjesz jak pracuje Twój świadomy i nieświadomy umysł
 • krok po kroku nauczysz się osiągać stan transu
 • poznasz naturę hipnozy ekologicznej – opartej na stabilnych etycznych podstawach
 • doświadczysz wielu chwil, krótszych i dłuższych, głębokiego kontaktu ze sobą
 • stworzysz dla siebie właściwe sugestie i polecenia do rozmów z własną podświadomością

Czego nie będzie na szkoleniu

 • materacy; jest to praca, którą będziesz wykonywać na siedząco,
 • hipnozy scenicznej,
 • sugestii, których byś sobie nie życzyła,
 • dyrektywnej hipnozy opartej na podnoszeniu głosu i rozkazującym,wmawianiu czegokolwiek
 • wywierania presji na czyjąś wolę.
Wszystko, czego doświadczysz, będzie zgodne z twoją Duszą, ekologiczne™ i bezpieczne.

Hipnoza ekologiczna™

Stworzyłam to pojęcie w oparciu o długoletnią pracę metodą hipnoterapii Miltona H.Ericksona, łącząc jego podejście do pacjentów z moimi doświadczeniami w najskuteczniej przeprowadzonych transformacjach oraz przekonaniami na temat efektywnej pracy z drugą osobą, w atmosferze bezpieczeństwa dla niej, otwartości, akceptacji i relacji opartej na zaufaniu.

Takiej właśnie hipnozy uczę. Niedyrektywnej, przede wszystkim pełnej szacunku dla prowadzonej osoby, akceptującej model rzeczywistości drugiego człowieka. Hipnozy opartej na podział istoty ludzkiej na świadomość, podświadomość i Wyższe Ja.

Ile potrzeba sesji? Kliknij zdjęcie

ile potrzeba sesji hipnozy

Trener

Mira Chlebowska

Jak się zapisać

Wybierz jedną z opcji:

 • skorzystaj z formularza kontaktowego, wpisz HIPNOZA OD PODSTAW
 • prześlij sms na nr 608-319-571 lub zadzwoń
 • napisz na adres biuro@mirachlebowska.pl

Ilość uczestników ograniczona.

Decyduje kolejność rezerwacji i wpłat.

Zapisz się przez formularz

FormularzKorzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę. Zaznacz obydwa kwadraciki.

Po zapisaniu się przez formularz możesz też wysłać sms 608-319-571

Uwaga!

To szkolenie HIPNOZA OD PODSTAW nie jest psychoterapią i w związku z tym nie zastępuje jej. Jeśli jesteś pod opieką psychiatryczną, skonsultuj się ze swoim lekarzem.